Depolama

Pratik Depolama

Eşya depolama, eşyaların herhangi bir nedenle elde edilmesinden gereksinim duyulacağı zamana kadar saklanmasıdır. Depolama ile eşyalar güvenli bir şekilde saklanabilir ve kısa bir sürede teslim edilebilir. Bu işlem ile hem eşyalarınız zarar görmeyecek hem de evinizde uygun boş yerler edinebilirsiniz. Atılmaması gereken ancak evde de yer bulunamayan manevi değerli eşyalarınızda bu alanlarda saklanabilir.

Depolama Koşulları

Depolama yapılırken eşyanın depolanacağı süreye bağlı olarak da eşyalar paketlenir. Darbelere karşı korunan bu eşyalar ahşap konteynırlara yerleştirilerek havasızlıktan zarar görmesi önlenir. Nemli ve rutubetli ortamlardan korunan eşyalarınız zarar görmeden depo alanında tutulacaktır. Diğer yandan ise güvenlik kameralarıyla 7-24 izlenen bu depolarda eşyalarınız evinizdekinden daha güvenli bir alandadır. Eşyalarınız teslim alındığı andan itibaren sigortalanır. Bu sigortalama işlemi istenmeyen veya önlenemeyecek tüm durumlarda geçerlidir. Eğer eşyalarınız zarar görürse sigorta şirketi tarafından zararınız karşılanacaktır.


depolama
depolama
depolama

Depolama Faydaları

Eşya depolama size hem zamandan hem mekandan tasarruf sağlayacaktır. Ucuz fiyatlara yapılan bu depolama işlemleri evinizdeki kalabalığa sebep olan eşyaların fazlasını saklamanızı sağlar. Böylece eviniz daha düzenli ve kullanışlı hale gelir. Profesyonel ekip tarafından hızlıca yapılan paketleme işlemi ile kısa sürede eşyalarınız istediğinizden adresten alınacaktır. Eğer depodan bir eşyaya ihtiyacınız olursa her bir eşyanız için verilen barkod numarasını kullanarak hızlıca evinize teslim edilir.

depolama
depolama
depolama