İdealtepe Evden Eve Nakliyat

idealtepe-evden-eve-nakliyat

İdealtepe Evden Eve Nakliyat: Eşya Depolama

Başarılı bir kadro ile çalışan firmamız İdealtepe evden eve nakliyat taşımacılık kurumsal bir çalışma oluşumu sergilemekte çalışanları ise oldukça profesyoneldir. sağlıklı ve güvenilir ve çalışanları-nın etik anlayışla ev taşımacılığıkonusunda kariyerli olan şirketimiz aynı zamanda asansörlü evden eve nakliyathizmeti de vermektedir. Asansörlü taşımacılıkkonusunda makul fiyatlarla nakliye yapan firmamız yapılacak nakliyat seçeneklerinde pek çok farklı ödeme parametreleri sun-maktadır. Eşya ambalajı konusunda hassas olan firmamız Avrupa standartlarına uygun, kaliteli eşyaları koruya-bilecek şekilde ambalaj malzemeleri seçimi yaparak eşyalarınızı üslubuna uygun ambalajlamaktadır.

İdealtepe Evden Eve Nakliyat: Asansörlü Taşıma

İdealtepe Evden eve nakliyat yapan firmamız aynı zamanda taşımacılık sektöründe gerekli olan aslında bu işin devamı konumunda olan depolama hizmeti dediğimiz iş koluna da girerek kısa veya uzun vadelerde eşyalarını depolat-mak isteyen müşterilerimize oluşturduğumuz güvenli rutubeti nemi olmayan sigortalanmış depomuzla İdaltepe eşya depolama adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Bunun yanında modelli araçlarla çalışan firmamız ev eşyası için özel olarak tasarlanmış araçlar kullanmaktadır. Söz konusu araçlar kapalı çelik kasalı ve zemin yapısı itibariyle güvenilir ve yüksek modelli araçlardır. Evden eve nakliyat’ta güveni ve kaliteyi önemseyen firmamız üç tane özel kombine evden eve taşımacılık aracı ve 2 adet ekspertiz hizmeti için binek tip araç kullanmaktadır.

İdealtepe Nakliyat: Kurumsal Yetki Sahibi Belgeli

Firmanın web sitesi üzerinden daha ayrıntılı bilgi alınabileceği gibi, çalışmalarını daha detaylı bir şekilde görmeniz mümkündür. İdealtepe evden eve nakliyat yetkililerine daha da önemlisi müşteri hizmetleri personeline ulaşıla-bilecek iletişim bilgilerinin de site üzerinden temin edilebilmesi, müşterilerin ev taşıma işi ile ilgili soruları rahat danışıp bilinçli destek almaları sağlanmaktadır.